Nagrywanie wesel

 

Chcesz by Twój film nie był 3-godzinną, nudna relacją z imprezy. Żeby był dynamiczny, ciekawy, nagrany wysokiej jakości sprzętem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nas wyróżnia?

Wysoka jakość uzyskana przy użyciu technologi DSLR (nagrywanie lustrzankami cyfrowymi z wymienną optyką), dwóch operatorów nie tylko w kościele, ale także na weselu, użycie sprzętu gwarantującego stabilny obraz, film FullHD udostępniony na płytach Blu-ray i DVD, indywidualne podejście do tematu montażu – każdy film jest inny.

Dlaczego dwóch operatorów?

Podczas nagrywania ślubu, gdy dwie osoby stoją na przeciw siebie, konieczne jest pokazanie ujęcia z dwóch perspektyw tak aby widzieć twarz zarówno panny młodej i pana młodego. Pomimo tak oczywistej sytuacji jak przysięga, nagrywanie wesela poprzez dwóch operatorów nadaje nagraniu zupełnie nowy wymiar. Jesteśmy w stanie nagrywać jednocześnie ogół bawiących się osób oraz wychwytywać detale, sytuacje ciekawe warte uwiecznienia, emocje na twarzach gości i pary młodej. Przy montażu używamy często zmienimy ujęcia co nadaje dynamikę, powoduje, że film się nie nudzi.

Technologie

Czasy gdy kamerzysta z kamerą na ramieniu i dużym reflektorem oświetlającym twarze ludzi, spokojnie spacerował pośród gości powoli mijają. Używamy lustrzanek cyfrowych z wymienną optyką. Pozwala to nam stosować wiele obiektywów, dostosowywać ich typ do nagrywanej sceny co gwarantuje zawsze wysoką jakość nagranego materiału. Nowoczesne sprzęt pozwala na nagrywanie przy słabych warunkach oświetleniowych bez konieczności stosowania dodatkowych lamp. Nie chcemy zwracać na siebie uwagi, krępować gości. Posiadamy także stabilizatory, które gwarantują płynne ujęcia bez wstrząsów nawet jeśli zajdzie konieczność biec z kamerą. Szyki ruch w kadrze pozwala pozbyć się wrażenia statyczności, ukazuje wesele w ruchu czyli tak jak zapamiętali je goście tańczący na parkiecie.

Montaż

Preferujemy nagrywanie filmów, które pokazują to co najlepsze ze ślubu i wesela. Z doświadczenia wiemy, że dobry film ma od 40 minut do godziny. Zawiera wszystko co potrzeba do przywołania ważnych dla Pary Młodej wspomnień, nie nudzi gości których zaprosimy na jego oglądanie.

Opcje dodatkowe

Standardowo nagrywamy film z wesela o długości od 40 do 60 minut. Oczywiście istnieje możliwość nagrania filmu o wymaganym przez Klienta czasie trwania. Do filmu dołączamy krótki, 3 minutowy teledysk który jest jego streszczeniem (zwykle udostępniony Parze Młodej przed głównym filmem).

Dodatkowo możemy nagrać:

  • film będący zaproszeniem na ślub
  • podziękowania rodzicom
  • mini plener
  • inne filmy na życzenie, uzgadniane indywidualnie